![](https://chryssadourida.gr/modules/mod_news_pro_gk5/cache/menidiatisnsp-726.jpg)
Έχοντας περάσει από τη θέση της Προέδρου της Δημοτικής Ενότητας Θρακομακεδόνων, έχοντας παράξει έργο στο Πνευματικό Κέντρο Θρακομακεδόνων,έχοντας δει τις παθογένειες μα έχοντας βιώσει και την ανταπόκριση και την αγάπη...
![](https://chryssadourida.gr/modules/mod_news_pro_gk5/cache/dytikiOhthinsp-726.png)
Όλοι θέλουμε το καλό του τόπου. Όλοι έχουμε ξανασχοληθεί λιγότερο ή περισσότερο με την Αυτοδιοίκηση. Όλοι έχουμε ένα πρόγραμμα και ανθρώπους λιγότερο ή περισσότερο κατάλληλους για να το υλοποιήσουν. Η...
![](https://chryssadourida.gr/modules/mod_news_pro_gk5/cache/dytikiOhthinsp-726.png)
Τολμώ να μπω σ’ αυτήν την αρένα θεωρώντας πως έχω να παρουσιάσω κάτι διαφορετικό, να προτείνω μια άλλη οπτική, μια άλλη θέαση των πραγμάτων. Σκοπεύω να χρησιμοποιώ λέξεις όπως επιλογή...
![](https://chryssadourida.gr/modules/mod_news_pro_gk5/cache/AcharnesBeastnsp-726.jpg)
Την ανεξαρτητοποίησή της από την παράταξη του Δημάρχου Γιάννη Κασσαβού γνωστοποίησε η Χρύσα Δουρίδα καθώς επίσης την πρόθεσή της να θέσει υποψηφιότητα για τον δημαρχιακό θώκο στις επικείμενες αυτοδιοικητικές εκλογές...
![](https://chryssadourida.gr/modules/mod_news_pro_gk5/cache/ATnsp-726.png)
Η Χρύσα Δουρίδα, επί μακρόν πρόεδρος της Δηµοτικής Ενότητας Θρακοµακεδόνων, προτείνει «µια άλλη οπτική, µια άλλη θέαση των πραγµάτων». Και κατέρχεται υποψήφια δήμαρχος Αχαρνών, λέγοντας στο attikinews πως η πρόταση...
![](https://chryssadourida.gr/modules/mod_news_pro_gk5/cache/dytikiOhthinsp-726.png)
Την ανεξαρτητοποίησή της καθώς και την πρόθεσή της να δημιουργήσει δική της παράταξη ανακοίνωσε με επιστολή της προς τον δήμαρχο Γιάννη Κασσαβό, η πρόεδρος της Δημοτικής Ενότητας Θρακομακεδόνων Χρύσα Δουρίδα...